Esenler AK Parti’nin Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları

ak parti  esenler30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde Ak Parti’den Esenler Belediyesi Meclis Üyeliği ve İl Genel Meclis Üyeliği için başvuruda bulunan 126 adayın tümü burada. Alfabetik sıraya göre listelediğimiz sırada adaylarının adının soyadının yanı sıra memleketleri de yer aldı. Başvuran aday adaylarının, adaylık sonuçları 18 Şubat günü açıklandı. Aday belirlemek için yoğun bir şekilde çalışan Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığı mülakatlara devam ediyor.

İşte Ak Parti Esenler Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Aday Adaylarının listesi;

 

1 MUSTAFA MURAT KUŞ ADIYAMAN
2 FİKRET ÖZCAN ADIYAMAN
3 RAMAZAN AKSOY ADIYAMAN
4 LÜTFİ YILDIRIM ADIYAMAN
5 ÇAVUŞ SELÇUK ADIYAMAN
6 HALİL İBRAHİM BAYRAM AFYON
7 İLYAS KAVLAK AMASYA
8 ÇİMEN SARIKAYA ARDAHAN
9 LÜTFİ AYDEMİR BATMAN
10 YUSUF ÖKSÜZ BAYBURT
11 SİNAN EYÜPOĞLU BAYBURT
12 ASİYE KÖLE BAYBURT
13 FATMA KAYACIK BİLECİK
14 MAHMUT ÇAM BİTLİS
15 MEHMET KAZİM ESEN BİTLİS
16 ALİ AKKAYA BOLU
17 FATMA GÜNDOĞDU ŞENGÜL BURSA
18 MEHMET ALTINTOP ÇANKIRI
19 NAZIM TURAN ÇORUM
20 HACIBAYRAM YILMAZ ÇORUM
21 BİRSEN KIRKMALI EDİRNE
22 FATİH ÖZDEM ELAZIĞ
23 LEVENT DENİZ ERZİNCAN
24 DURSUN BALLI ERZURUM
25 FEYSEL SADIKOĞLU ERZURUM
26 ALİ İHSAN ACAR ERZURUM
27 MURAT ŞAPALOĞLU GİRESUN
28 TEMEL GÖDEK GİRESUN
29 İDRİS KARA GİRESUN
30 MUSTAFA DURMUŞ GİRESUN
31 BİROL HACIOĞLU GİRESUN
32 ÜMİT CAN GİRESUN
33 FARUK AYDIN GİRESUN
34 MÜMİN TURAN İSTANBUL
35 AHMET BİLAL KIYMAZ İSTANBUL
36 HÜSEYİN ÖZDEMİR KARABÜK
37 TUNCER USLU KARS
38 CEMİL DEMİR KASTAMONU
39 EKREM ASLIM KASTAMONU
40 YILMAZ KOCAKAYA KASTAMONU
41 ORHAN ÖZÇOLAK KASTAMONU
42 SALİM MISTAÇOĞLU KASTAMONU
43 RASUL YILDIZ KASTAMONU
44 EKREM ACAR KASTAMONU
45 MUSTAFA ATILGAN KAYSERİ
46 HAKAN ŞEN KAYSERİ
47 HİLMİ IŞIK KAYSERİ
48 TEVFİK HELVACI KAYSERİ
49 MURAT GÜLKIRAN KIRKLARELİ
50 ABDULKADİR AKYOL KIRŞEHİR
51 NEVZAT BİBER KONYA
52 SALAHATTİN YENER KONYA
53 MEHMETALI SELMANİ MAKEDONYA
54 ESİN EVREN ERGİNÖZ MALATYA
55 ÖMER ÇETİNKAYA MALATYA
56 CANAN ALTINTAŞ BARBAROS MALATYA
57 FARUK AKSU MALATYA
58 AZİZ DAMAR MALATYA
59 AHMET TİMURTAŞ MALATYA
60 RAMAZAN ÇUĞLAN MALATYA
61 MEHTAP KAYAALP MALATYA
62 ÇİĞDEM ÖZ MALATYA
63 İBRAHİM KAÇAN MALATYA
64 BİLGE ALP LEKESİZ MALATYA
65 BURHAN KOCAMAN MALATYA
66 MEMET KARAHAN MALATYA
67 FİKRET KALÇIK MALATYA
68 ŞAHİRİN İKTİMUR MALATYA
69 HASAN KALKAN MALATYA
70 ERDAL BİRER MALATYA
71 LÜTFİ CANER MALATYA
72 MURAT ASLAN MALATYA
73 MEHMET SEVİNÇ MALATYA
74 ALİ ASLAN MANİSA
75 LOKMAN GÜMÜŞ MARDİN
76 MEHMET BAKİ ÖNAL MUŞ
77 MELİH ALDATMAZ NEVŞEHİR
78 ÖZAY AKBAŞ NİĞDE
79 YASİN ÜRAY NİĞDE
80 MEHMET ÇALIK ORDU
81 ENGİN AYDOĞAN ORDU
82 ABDULLAH BEYREK ORDU
83 ABDULKADİR ŞENGÖR ORDU
84 MURAT DOKSAR ORDU
85 ORHAN OĞUZ TÜRK RİZE
86 ORHAN VARDAR RUMELİ
87 BURHAN ŞENTÜRK RUMELİ
88 ÖZCAN EROĞLU SAMSUN
89 RAFİK SATILMIŞ SAMSUN
90 GÜRAY CEYLAN SAMSUN
91 SEVGİ BÜLBÜL SAMSUN
92 ŞÜKRÜ İLERİ SAMSUN
93 NERMİN YALÇIN SAMSUN
94 TURGAY GEZER SELANİK
95 FARUK DALGALİ SİİRT
96 SUBAT DALGALİ SİİRT
97 ÖMER BAYCAR SİİRT
98 TURGUT ÇİÇEN SİİRT
99 HÜSAMETTİN KORKMAZ SİNOP
100 FAHRİ ALKAN SİNOP
101 İBRAHİM KÜÇÜK SİNOP
102 CİHAN GÜNEŞ SİNOP
103 İBRAHİM ERGÜN SİNOP
104 OSMAN GÖKÇEBAŞ SİNOP
105 CELİL AYAN SİVAS
106 ARZU ÖZTOPRAK PEKER SİVAS
107 ABDULLAH AKSU SİVAS
108 SEBAHATTİN YİĞİT SİVAS
109 YUSUF ZABUN SİVAS
110 RAMAZAN BİNGÖL ŞANLIURFA
111 MEHMET KAMİL AYATA TAŞAĞIL
112 DURSUN MISIRLI TOKAT
113 SELAHATTİN UÇAŞ TOKAT
114 GÜLTEKİN KAYA TOKAT
115 SERDAL KOCA TOKAT
116 ALİ ÖZENÇ TRABZON
117 SADIK ÖNER TRABZON
118 ÖMER FARUK BAŞ TRABZON
119 AYŞE ÇİĞDEM USTA TRABZON
120 MEHMET NECAT İLHAN VAN
121 MEHMET ŞERİF YUTAR VAN
122 SÜLEYMAN ERDEN YOZGAT
123 İHSAN KARAMAN YOZGAT
124 FATİH COŞKUNSU YOZGAT
125 MUAMMER TEKİN YOZGAT
126 MUSA ADA ZONGULDAK

 

Aday Haberleri

Nerede Oy Kullanacağım ?